| |

ירושלים:

לורן גונר הייתה סטודנטית לתואר שני בביו-כימיה שעזבה הכל ופיתחה את השיטה המהפכנית לירידה במשקל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כמו הרבה אנשים שעוסקים בעזרה וסיוע לאחרים בעקבות חוויה אישית, גם לורן גונר הגיעה לתחום הדיאטות לאחר שסבלה בעצמה ממשקל עודף. לאחר פרידה מבן זוג ששבר את ליבה, לורן מצאה נחמה במזון – והעלתה 20 ק"ג בחודשים ספורים.

בחורה יפה וצעירה, סטודנטית מצטיינת באוקספורד בעלת קריירה מסחררת, הפכה תוך מספר חודשים לאישה עייפה, ביישנית וחסרת ביטחון ומוטיבציה. בתור סטודנטית של תואר שני לביוכימיה, היה ברור לה, שלבעיה הגופנית חייב להיות פתרון. אחרי אינסוף דיאטות חלבונים, ניסיונות לעשות ספורט ואף יעוץ של מספר דיאטנים קליניים מפורסמים מאוד באנגליה, שכולם גרמו לירידה של ק"ג בודדים, ואז רעב, תסכול ועלייה למשקל ההתחלתי +.

התואר השני הוליד שיטה שעובדת

לורן החליטה לכתוב את תזת התואר השני שלה בנושא ההרזיה ולחקור, להבין ולפתור פעם אחת ולתמיד את הנושא של המשקל העודף. תוך כדי המחקר, לורן נחשפה למספר מחקרים מודרניים יותר שנערכו בארצות הברית ובקנדה ובחנו את השפעותיהם של צמחים שונים על גוף האדם בשילוב של התאמה של תזונה מדויקת ומותאמת אישית – ונדהמה לגלות כי אחוז גבוה ממשתתפי המחקר הצליחו להוריד במשקל במהירות, ולשמור על התוצאה לאורך זמן. לורן החליטה לבדוק את הנתונים על הגוף של עצמה, ותוך פחות מ-3 חודשים, הורידה כבר 15 ק"ג ממשקלה! הבחורה היפה, בעלת הביטחון והמוטיבציה, חזרה לחיים ובגדול!  

"לא רציתי להפוך את זה למקצוע"

אחרי חזרתה לישראל בסיום הלימודים, לורן לא חשבה אפילו לרגע להפוך את התובנה שלה למקצוע. "התהליך שפיתחתי הציל את חיי והוא המתנה שלי לעולם", אמרה לורן, בזמן שניהלה אגף פיתוח עסקי בחברת תרופות מפורסמת ברמת גן. אך הטלפונים מאנגליה, המיילים, הבקשות מחברים שראו את המהפך של לורן ושמעו על הצלחת השיטה, לא הפסיקו. תוך חודשים ספורים לורן מצאה את עצמה רושמת תפריטים, עונה לשאלות ומדייקת בהתאמת מזונות אישית לעיתים עד 2 לפנות בוקר, ומלווה בתהליך מעל 100 אנשים שביקשו את עזרתה. 

הירידה במשקל מושגת משריפת שומן טהור – ולא משריפת מסת השריר או הנוזלים בגוף

את הפופולריות הרבה של השיטה שפיתחה, בעולם וגם בישראל, מסבירה לורן בכך ש"כל אחד יכול להוריד מהאינטרנט תפריטים גנריים, אבל אנחנו כבר לא בימי הביניים, וזה לא סוד כבר מעל 50 שנים, שכל גוף שונה אחד מהשני, ולכן ללא התאמה אישית, מעקב מקצועי יומי ושנוי התזונה על סמך ההתקדמות בתהליך, זה פשוט לא יעבוד".

"נכון להיום הוכחנו זאת על סמך יותר מ-14,000 מטופלים בארץ ובעולם. הם מדווחים על קצב ירידה של בין 200-500 גרם שומן ביום בשלב ההרזייה, שנעשה תחת בקרה יומיומית של נטורופתית מוסמכת, בשילוב של תערובות צמחים המיוצרים בסטנדרטים עולמיים, הנותנות גבוי מלא ומענה לכל הצרכים המיוחדים של הגוף בזמן הרזיה אינטנסיבית, כמו ניקוי רעלים, איזון של רמת הסוכר בדם, שריפת השמונים במקומות הרצויים ועוד.

כפי שנאמר, המעקב והבקרה האישית נעשית על ידי נטורופתית מוסמכת באמצעות הטלפון מה שמאפשר את המשך הדיאטה בקלות מהבית גם בימי הסגר. בנוסף, לאלו המעוניינים להתחיל עתה את התהליך ניתן לקבל את תערובות הצמחים אליכם הביתה עם שליח שישאיר את התערובות מחוץ לדלת ביתכם. 

מעוניינים לרדת במשקל עם דיאטת לורן? לחצו על אזור מגוריכם:

ויש גם פחמימות שמותר לאכול

בשלב האחרון של התהליך, לאחר הירידה העיקרית במשקל, מבצעות הנטורופתיות ב-"דיאטת לורן" בדיקת פחמימות אישית, כיפית ומדויקת עם כל מטופל – המאתרת את המאכלים הפחמימתיים שאינם מתאימים לגוף שלו. "לכל אחד מאיתנו יש בין חמישה לעשרה מאכלים, שבאמת גורמים לגוף שלנו לאגור שומן, וברגע שהגוף נקי מרעלים ומשומן עודף אנחנו בודקים ומגלים מהם, וכך ניתן לומר במדויק איזו פחמימות יכול המטופל לצרוך על בסיס יומי בלי להשמין. זה נראה כמו קסם, אבל זאת הפשטות של המדע", מדגישה לורן.

לקוחות הדיאטה מדווחים על ירידה של בין 12-15 ק"ג בשישה עד שמונה שבועות של הרזיה, ועוד 2-5 ק"ג בשלב של שמירה ובדיקת פחמימות, שמתבצע כבר ללא העזרה של תערובות הצמחים. בין הלקוחות יש גם כאלה שהמטרה שלהם היתה צנועה יותר – למשל, ירידה במשקל של 3-10 ק"ג – שמדווחים על הגעה למשקל היעד תוך שבועיים עד שישה שבועות. כמובן שזה משתנה ממטופל למטופל בהתאם למצבו הבריאותי, אורח חייו ופרמטרים נוספים שנבדקים באופן אישי. "אחד הדברים האהובים עלינו כאן בצוות הוא לקוחות שחוזרים ומביאים את כל המשפחה וחברים, ומספרים לנו על איך השתנו חייהם בעקבות התהליך– גם אם הם הגיעו אלינו מיואשים לגמרי", מספרת לורן.

"הייתי כבר אחרי מיליון ניסיונות"

כך למשל, כתבה גלית כברא על השיטה ועל התזונאית שהוצמדה לה: "כשהתחלתי את התהליך היו לי ספקות, הייתי כבר אחרי מיליון ניסיונות… יום אחד בטעות נתקלתי במודעה באינטרנט והנטורופתית הקוסמת שלי נכנסה לחיי. היום אני 14 ק"ג פחות וממשיכה. מי היה מאמין? בטח לא אני… בכל יום בבוקר חיממו את הלב הודעות מהנטורופתית מלאות בפרגון, מחיאות כפיים, לבבות, סמיילי ומה לא… זמינות שלא מובנת מאליה. שיחות טלפון מסבירות, עוזרות ומעודדות".

יולנד סאנאנס, שירדה 20 ק"ג, דיווחה כי "אין ספק שהתהליך הזה שונה מאחרים, שבהם היה לי קשה יותר. הליווי בדיאטת לורן הוא יומיומי עם מעקב אחרי תזונתי ותחושותיי, ללא לאות. תהליך זה היה מעבר לציפיות שלי ונתן לי כלים לשמור על אורח חיים בריא, והתוצאות מדברות בעד עצמן. תודה רבה על העזרה, הפרגון, הסבלנות והתמיכה לאורך כל תהליך ההרזיה, שבזכותם הגשמתי חלום".

מעוניינים לקבל את התערובות הצמחים עד לדלת ביתכם ולהתחיל לרדת במשקל עם דיאטת לורן?

לחצו על אזור מגוריכם:

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: