| |

ירושלים:

קרקע פרטית בסמוך לראש פינה ובנוף פנורמי לכנרת – עם הון עצמי של החל מ-150 אלף שקל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

באחד המקומות היפים ביותר בישראל, מול הכנרת הכחולה, הטבע הירוק ונופו הלבן של החרמון, עתידה לקום שכונה מרהיבה של בתים צמודי קרקע ומדורגים. מי שיקדים לקנות מגרש ייהנה מאפשרות לרכישת קרקע בפרויקט במחירי פריסייל של החל מ- 289,000 שקל בלבד – ותשואה צפויה של כ-250% בעתיד

להתעורר כל בוקר אל הכנרת – נשמע כמו חלום שיכול להתגשם רק לימים בודדים בכל שנה, בחופשה בצימר יוקרתי. אבל פרויקט חדש שעתיד להיבנות במבואות ראש פינה, בנוף ירוק ורגוע, הופך את החלום הזה לנגיש יותר מתמיד – החל מ- 289,000 שקל תזכו לקרקע בתכנית מאושרת בועדה המחוזית ומיועדת למגורים, כזו שצופה אל הכחול של הכנרת והירוק של הגליל.

מתחם Hill Top Villa View, הצפוי לכלול כ-300 יחידות בעיצוב מודרני, שומר על פשטות כפרית וקרבה לטבע שנגלה מכל פינה באזור – אך גם על סטנדרט בנייה גבוה ויוקרתי בתכנון של אדריכל מוביל. כל אלה, באזור שהוא אחד המבוקשים בישראל – הן עבור תיירים מישראל ומחו"ל, והן עבור תושבים שמבקשים לגור באזור פסטורלי ובסביבת מגורים שקטה ואינטימית. האזור שופע אטרקציות, נופים וכן צימרים ובתי מלון יוקרתיים – כמו למשל מלון מצפה הימים, הסמוך מאוד לפרויקט החדש.אבל פרויקט חדש שעתיד להיבנות במבואות ראש פינה, בנוף ירוק ורגוע, הופך את החלום הזה לנגיש יותר מתמיד – החל מ 289,000 שקל 

הצטרפות לעסקה בהון עצמי של החל מ- 150 אלף ש"ח

הפרויקט יוקם על קרקע שעברה שינוי ייעוד וכעת הינה מיועדת לבניית דירות מגורים על פי תוכנית מתאר שאושרה בוועדה המחוזית, כאשר ניתן לרכוש קרקע בפרויקט החל מ- 289,000 שקל במחירי פריסייל ולזמן מוגבל (ו-350 אלף שקל לאחר שתסתיים המכירה המוקדמת). ההון העצמי הנדרש נמוך במיוחד, החל מ-150,000 שקל, כאשר ניתן לקבל שפע של אפשרויות מימון.

בני לחמיש, מבעלי קרקעות ישראל, המשווקת את המגרשים במקום, מסביר כי "מדובר בקרקע פרטית שעברה שינויי ייעוד למגורים וצפויה להיות מאושרת לבנייה בעתיד הקרוב, מה שיוצר חלון הזדמנויות מצוין להשקעה בקרקע". בחברה מדגישים כי המחיר הנמוך הוא למספר יחידות מוגבל, ומוסיפים כי מגוון אפשרויות המימון קורץ במיוחד למשקיעים – המחפשים שילוב בין פרויקט יוקרתי במיקום חד-פעמי.

"כשיתקבלו כל האישורים ותתחיל הבנייה, הקרקע תעבור תהליך השבחה הדרגתי, וערכה יעלה", אומר לחמיש ומוסיף כי "לפי ההערכה שלנו, מי שיקנה בזמן הקרוב, ייהנה מתשואה של כ 250% על המחיר שבו קנה".

בלב אזור התיירות של ישראל

השכונה הפסטורלית בצוקי ראש פינה, עתידה להיות אחת ממתחמי המגורים היוקרתיים בגליל, הודות לנוף שמהווה גורם מושך עבור משקיעים. השכונה אף קרובה לכל מתחמי התיירות, המסחר והבילוי במרחב הגליל, וכן למוסדות החינוך האקדמיים בצפון –  ביניהם הפקולטה המפורסמת לרפואה, שמושכת סטודנטים ומשפחות צעירות ואיכותיות למקום.

"נוצרה כאן הזדמנות ייחודית, של קרקע באחד המקומות היפים ביותר בישראל, במחירים נמוכים מאוד – בוודאי ביחס למחיר הצפוי לאחר תום הבנייה", אומר לחמיש ומסכם: "כיום נמכרים בתים דומים באזור במחירים של 2-3 מיליון שקל. הניסיון שלנו מלמד שזה הזמן הטוב ביותר להיכנס לעסקה – ומי שימהר, יוכל להיות מהבודדים שיזכו במחיר הפריסייל וליהנות מפוטנציאל העלייה הגבוה במחיר".

מתעניינים ברכישת קרקע בפרויקט Hilla Top Villa View בראש פינה?

השאירו פרטים:

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: