| |

ירושלים:

חברי מכבי מרוצים יותר: מכבי מזנקת במעבר בין קופות החולים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

המעבר בין הקופות היום קל מתמיד ולוקח רק 3 דקות. 91% מחברי "מכבי" מרוצים יותר מאשר חברי הקופות האחרות, ויש להם לא מעט סיבות: מוקדי רפואה דחופה בפריסה ארצית, 90% רופאים מומחים והביטוח המקיף "מכבי שלי" שקשה להתחרות ביתרונות שלו. זה הזמן לשאול – האם אתם נמצאים בקופת החולים הטובה ביותר עבורכם? 

למה כדאי לעבור למכבי?

  • שירותי דיגיטל מתקדמיםאפליקציית הבריאות של מכבי מאפשרת גישה מהירה למידע רפואי, זימון תורים, צפייה בתוצאות בדיקות, איתור מרפאות ובתי מרקחת, בקשות מהרופאים ועוד.
  • 90% רופאים מומחים בפריסה ארצית רחבה – מכבי מספקת לחבריה פריסה ארצית לא רק של מרפאות, אלא גם של השירותים הנוספים שלה כמו: מרפאות שיניים – מכבידנט, מכבי טבעי לטיפולים ברפואה משלימה, מכבי פארם – רשת בתי המרקחת, רשת אופטיקה- מכבי ממבט ראשון לרכישת משקפיים ועדשות וכמובן כל המרכזים הרפואיים של אסותא שגם הם שייכים לקופה. 
  • מוקד רפואה דחופה בלעדי לחברי מכבי – במקום לרוץ למיון כשאנו מרגישים לא טוב, מכבי היא הקופה היחידה שיש לה מוקד רפואה דחופה שמחליף את חדר המיון במרבית המקרים, וכולל צוות רפואי מיומן, ציוד רפואי מתקדם, מעבדות, טיפול בטראומה ורפואת נשים. המוקדים של מכבי פרוסים ברחבי הארץ ופעילים בשעות הערב בסופי שבוע ובערבי חג. 
  • הביטוח המשלים הטוב בישראל – מכבי שלי – מי שבוחר לעשות את הביטוח הבריאותי הרחב ביותר שמציעים במכבי נהנה מסל שירותים שקשה להתחרות עם היתרונות הרבים שלו.

איך עושים את זה?

כל מה שצריך הוא להשאיר פרטים ואנחנו ניצור עמכם קשר, תהליך המעבר הוא פשוט מאוד. 

הקופה הקודמת שלכם חייבת להעביר את ההיסטוריה הרפואית שלכם אם תרצו בכך. אתם תעבירו אותה לרופא החדש שלכם וכך הכל יישמר בתיק.

לא חייבים להעביר את כל המשפחה, אבל זה בהחלט מהלך חכם יותר כלכלית ויותר נוח. ישנן תקרות של חיובים שניתן לגבות ממשפחה אחת, ולכן כאשר המשפחה יחד באותה קופה לא יהיו חיובים מעבר לתקרה זו וניתן לחסוך כסף.

להצטרפות למכבי ב-3 דקות - אנא בחרו את קופת החולים הנוכחית שלכם >>

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: