| |

ירושלים:

קבוצת קרקעות ישראל רכשה אופציה למשקיעיה ברעננה בשווי של כ-180,000,000 ש"ח

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

צמוד לרחוב אחוזה ולשכונת הווילות היוקרתית ביותר ברעננה, נמצא מתחם "אחוזה רעננה" בו צפויה להיבנות שכונת מגורים. משקיעים עם הון עצמי של 350 אלף שקל יכולים לקחת חלק במכירת היחידות האחרונות שנותרו. "יש כאן סבירות מרבית, עם תוכנית המתאר רע/3000 שאושרה בוועדה המחוזית, ופוטנציאל רווח של 2 מיליון שקל – עוד לפני שמביאים בחשבון את המשך עליית מחירי הנדל"ן"

התמונה להמחשה בלבד

עליית המחירים המתמשכת בנדל"ן הישראלי גרמה למשקיעים רבים להתייאש מהרעיון להשקיע באזור המרכז – אלא שעדיין יש הזדמנויות מעניינות. אחת מהן היא מתחם "אחוזה רעננה", הנמצא בכניסה לרעננה, צמוד לרחוב אחוזה ולפארק העסקים אינפיניטי (בו פועלים גם משרדי אמדוקס), באזור המשלב בין וילות יוקרתיות למגדלי משרדים. תוכנית המתאר רע/3000, שאושרה בוועדה המחוזית, מייעדת למתחם בנייה רוויה.  

"מה שמיוחד במתחם הזה הוא גם המיקום – אזור מרכזי ומבוקש מאוד, עם נגישות תחבורתית גבוהה – אבל גם התזמון", אומר בני לחמיש, מנכ"ל ובעלים של חברת קרקעות ישראל המשווקת את הקרקע. "לפי תוכנית המתאר של רעננה רע/3000, שאושרה בוועדה המחוזית לפני שנים, מדובר באזור עם צפי להגדלת זכויות בנייה בהיקף של 400%. דו"ח השמאי לפרויקט, שבוצע לפי תקן 22, צופה כי תוכניות מפורטות לתוכנית זו יופקו ויאושרו בתוך 4-6 שנים. המשמעות – הקרקע עדיין לא זמינה לבנייה, אבל  משקיעים שייכנסו לעסקה עכשיו צפויים ליהנות מרווח יזמי שיכול להגיע ל-2 מיליון ש"ח עם אישור התוכנית".

"40 אלף שקל למ"ר – והיד עוד נטויה"

מתחם "אחוזה רעננה" נמצא בנקודה אסטרטגית במיוחד – כאמור, קרוב לשכונות יוקרה, אך גם לאזור תעסוקה איכותי ובו חברות הייטק כמו אמדוקס. במקום קיימת תחנת רכבת ישראל המהווה ציר תחבורה ראשי לכל קצוות הארץ. כמו כן, המתחם ממוקם ממש על כביש 4, עם גישה מהירה לכביש 6 וכן כביש 531, המאפשר חיבור מהיר לנתיבי איילון. בסמוך למתחם מתוכנן גם פארק רחב ידיים, שייבנה לרווחת התושבים.

"במתחם תוקם שכונת מגורים יוקרתית, עם נוף מרהיב לכל האזור מהקומות הגבוהות, שקל להגיע אליה מכל מקום ותיהפך במהירות לכתובת מבוקשת בקרב האנשים האמידים בישראל", אומר ירון תשבי, שותף ובעלים בקרקעות ישראל. "לפי אתר מדל"ן כבר היום עומדים המחירים באזור הפרויקט על כ-40 אלף שקל לכל מ"ר, והיד עוד נטויה". 

רעננה עצמה נהנית כבר שנים רבות ממעמד של עיר איכותית, עם תושבים ממעמד סוציו-אקונומי גבוה, מערכת חינוך מצוינת, נגישות תחבורתית גבוהה, אזורי תעסוקה קרובים ושטחים ירוקים משמעותיים. אין פלא שמחירי הנדל"ן בעיר גבוהים במיוחד – עם תג מחיר של 3.5-4 מיליון שקל לדירה ממוצעת בת 4 חדרים. ולמרות המחירים המרקיעים, הביקוש עדיין גבוה – בעוד היצע הדירות נמוך מכדי לספק אותו. 

מעוניינים ברכישה עם הון עצמי של 350 אלף ש"ח?
השאירו פרטים >>>

"להגיע לדירה ברעננה ב-1.8 מיליון שקל"

חברת קרקעות ישראל פועלת כבר יותר מ-20 שנה בשוק הישראלי – תקופה בה צברו מומחי החברה ניסיון רב, שמאפשר להם לאתר את העסקאות בעלות הפוטנציאל הגבוה ביותר, הן מבחינת מיקום והן מבחינת תזמון ההשקעה. 

"אנחנו לא משחקים לטווח הקצר, לא באים לעשות סיבוב וזהו. המטרה שלנו היא לגרום למשקיעים לחזור אלינו לעסקאות נוספות – ולכן אנחנו בוחרים עבורם רק קרקעות שיניבו להם אחוזי השבחה גבוהים", אומר מנכ"ל החברה בני לחמיש, ומוסיף כי החברה מעניקה ללקוחות ליווי משפטי של משרד עו"ד מ. פירון.

בנוסף, תפקידה של קרקעות ישראל אינו מסתיים עם מכירת הקרקע. "אנחנו פועלים גם כחברה יזמית, כך שאם משקיע שלנו יחליט להחזיק בקרקע עד לקבלת מפתח לדירה, הוא יוכל להוסיף את עלויות הבנייה, שהן כמיליון שקל, ולהגיע לדירה במחיר כולל של כ-1.8 מיליון שקל בלבד. ואם כיום דירות חדשות בעיר עולות כבר 4 מיליון שקל, אפשר רק לשער לאן יגיעו המחירים בעוד כמה שנים".

"הזמן הנכון להיכנס – לפני קבלת אישורים וזינוק במחיר"

בחברה מדגישים כי, "מניסיוננו, המתחם מצוי עכשיו בנקודת הזמן הטובה ביותר לכניסה להשקעה. הקרקע לא זמינה לבנייה וזו ההזדמנות לקחת כסף שיושב היום בפיקדונות, ואי אפשר להשתמש בו למשכנתא, כדי למנף אותו ולהגיע לדירה במחיר בר השגה. 

"התהליך פשוט מאוד – כשההון העצמי הדרוש הוא רק 350 אלף ואת השאר ניתן לשלם בפריסה נוחה. מחכים כמה שנים בסבלנות לשלב ההיתרים, ואז אפשר להחליט אם לממש את הקרקע ברווח משמעותי או להוסיף את עלויות הבנייה, ולהגיע לדירה בחצי או שליש ממחיר השוק. זו עסקה שניתן להיכנס אליה היום בפוזיציה הכי נוחה, מכיוון שאין פה שאלה של ודאות. יש רק עניין של זמן וסבלנות, והזדמנות להגיע לדירה בפריים לוקיישן במחיר שכבר לא קיים היום בישראל"

מעוניינים ברכישה עם הון עצמי של 350 אלף ש"ח?

השאירו פרטים ונציג קרקעות ישראל יצור עמכם קשר:

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

– ליווי משפטי: משרד עו"ד מ.פירון
– הון עצמי דרוש: 350 אלף שקל, והשאר בפריסה נוחה. 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: